Clouds Web Görsel Havuzu Kullanman için 5 Neden

Clouds Web Premium Plus lisansında sunulan görsel havuzu web siteni daha da profesyonelleştirir.

İşte görsel havuzu kullanman için 5 neden:

Clouds Web Görsel Havuzu Kullanman için 5 Neden

Sitene görsel katkı sağla

Ana sayfa, ziyaretçilerin genellikle ilk gördüğü sayfadır. Açılış sayfanda yer vereceğin kaliteli görseller, ziyaretçilerin web sitene olan ilgisini arttıracaktır. Görsel havuzunda yer alan profesyonel fotoğraflarla, senin için çok önemli olan açılış sayfanın daha etkili görünmesini sağlayabilirsin.

Vakitten kazan

Nereden ve nasıl fotoğraf bulmalıyım gibi zaman kaybı yaşatan düşüncelere hiç gerek yok. Sen işine odaklan. Görsel havuzu sayesinde sana uygun görselleri hızlıca bulup, hemen ana sayfana uygulayabilirsin.

Sana, bana, herkese uygun görseller

Görsel havuzunda bulunan binlerce seçenek arasında mutlaka ilgilendiğin alana uygun görseller var. Yönetim paneli üzerinde ilgili bölümdeki arama kutucuğuna ilgilendiğin konuyu yaz, sana uygun görseller hemen listelensin.

Yüksek çözünürlükte, profesyonel görseller

Görsel havuzundaki tüm görseller web siten için ideal ve kaliteli çözünürlüktedir. Ayrıca her bir görsel, profesyonel fotoğrafçılar ya da tasarımcıların katkısıyla oluşturulmuştur.

Telif sorunu yok

Görsel havuzunda yer alan tüm görseller Clouds Web tarafından lisanslanmıştır, hepsini gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Telif haklarıyla ilgili hukuki sıkıntı yaşar mıyım diye endişelenmeye artık gerek yok.

30.12.2014
Yorumlar
Yorumlar ile ilgili tüm sorumluluk yorum yazan kişiye/hesaba aittir.
Yorumlar ile ilgili Clouds Web hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir ve istediği yorumu bilgilendirme yapmadan. kaldırma hakkına sahiptir.
Clouds Web Blog'a Dön