Neden Küçük İşletmelerin Bir Web Sitesine İhtiyacı Vardır?

İşletmenin bir web sitesi var mı? Eğer yoksa büyük bir fırsatı kaçırıyorsun. Bu makalede, küçük işletmelerin web sitesi kurarak elde edebileceği imkanlar ve fırsatlar hakkında genel bilgileri aktarmaya çalışacağız.

Neden Küçük İşletmelerin Bir Web Sitesine İhtiyacı Vardır?

Öncelikle küçük işletmeyi tanımlayalım. Herhangi bir şehrin en işlek caddesine baktığınızda, dürümcüler, pizzacılar, kahve dükkanları, hediyelik eşya satanlar, seyahat acenteleri, kuru temizleyiciler gibi bir çok dükkan görürsünüz. Liste genişletilebilir.

Hepimiz dünyanın değiştiğini biliyoruz. Söz konusu işin olduğunda ise değişen şey müşterilerinin seni nasıl bulacağıdır.

Diyelim ki ofisinizdesin, yazıcın hata mesajı verdi ve bozuldu. Bir arama motoruna aldığın hata mesajını, yazıcının markasını yazarak sorunu öğrenebilir, hemen bir servis ile iletişime geçebilir ya da hangi parçalara ihtiyaç duyduğunu ve bu parçayı satan işyerlerinin listesini alabilirsinin.

Başka bir örnek, arabanla şehir dışındasın ve pizza yiyebileceğin bir yer arıyorsun, hemen akıllı telefonundan bir arama motoruna girerek, bulunduğun şehir ve pizza yazarak bir arama yapar ve listeye göz atarsın. Bu şekilde birçok örnek verilebilir.

Evet, dünyanın işyerlerinden haberdar olma yöntemi her gün değişiyor. Bu yüzden işin için bir web sitesine ihtiyacın var.

Birkaç seçeneğin var. İşlerini kendin halletmek istiyorsan, gelişmiş hazır sistem yazılımlardan birini kullanarak web siteni hem uygun maliyetlerde; hem de çok kısa sürede kolayca hazırlayabilirsin. Böylece az harcama ile küçük işletmeni kolayca internete taşıyabilirsin.

Gördüğün gibi internette bir yer edinmek oldukça uygun ücret ve süreçlerde yapılabilir. Ancak bu konudaki araştırmanı iyi yapmalı ve muhakkak profesyonel bir servis almalısın.

08.02.2015
Yorumlar
Yorumlar ile ilgili tüm sorumluluk yorum yazan kişiye/hesaba aittir.
Yorumlar ile ilgili Clouds Web hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir ve istediği yorumu bilgilendirme yapmadan. kaldırma hakkına sahiptir.
Clouds Web Blog'a Dön