Kendi siteni kolayca oluştur

Clouds Web ile kendine ait bir web sitesi hazırlamak ve yönetmek çok kolay. Üstelik web siten mobil uyumlu, SEO özelliklerine sahip ve son teknoloji.

Kendi siteni kolayca oluştur

Kendine ait bir alan adın varsa, Clouds Web ile açtığın site için kullanabilir, eğer bir alan adın yoksa da Clouds Web lisansı alırken ücretsiz olarak com, net, org veya biz uzantılı alan adını kaydedebilirsin.

Clouds Web ile oluşturduğun sitenin tüm detaylarını kendin yönetebilirsin. Tasarım ayarlarından, içerik girişi ve güncellemesine kadar her türlü işlemi kendin yapabilirsin; kimseye ihtiyacın yok!

Bunları yaparken yardıma ihtiyacın olursa da biz her zaman yanındayız. Telefon, e-posta ya da canlı destek hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsin.

Biz istedik ki, isteyen herkes kendi sitesini en ekonomik çözümlerle oluştursun, yönetsin ve güncellesin. Sunduğumuz servis ile kendi web siteni açman ve yönetmen çok kolay, teknik bilgiye hiç gerek yok.

İstediğin zaman bize ulaşabilir, web siteni açmaya karar verdiysen de buradan başlayabilirsin.

10.01.2014
Yorumlar
Yorumlar ile ilgili tüm sorumluluk yorum yazan kişiye/hesaba aittir.
Yorumlar ile ilgili Clouds Web hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir ve istediği yorumu bilgilendirme yapmadan. kaldırma hakkına sahiptir.
Clouds Web Blog'a Dön