Clouds Web Lisanslı Kullanıcısının Sahip Olduğu 6 Temel Özellik

Clouds Web Lisanslı Kullanıcısının Sahip Olduğu 6 Temel Özellik

1- Son teknoloji, mobil uyumlu ve 5 dakikada aktif web sitesi

Clouds Web'in öne çıkan en önemli özelliği mobil uyumlu olmasıdır.

Web sitesi açmak isteyen herkes, herhangi bir teknik bilgiye sahip olmadan, Clouds Web yönetici arayüzü ile web sitesini anında oluşturabilir. Clouds Web ile oluşturulan tüm siteler mobil uyumludur, tüm cihazlar tarafından kusursuz görüntülenir ve kolayca yönetilebilirler.

Ek olarak arama motoru dostudur ve bu konuda gerekli son güncel teknolojilere de sahiptir.

2- Kendine ait bir alan adın yoksa, ücretsiz alan adı tescil hakkı ve alan adına ait e-postalar

Tüm haklarının lisans sahibine yani sana ait olduğu com, net, org yada biz uzantılı alan adı kaydını ücretsiz yapabilirsin.

Önceden bir alan adı aldıysan da, Clouds Web'i alan adınla kullanabilirsin. Tek yapman gereken sahip olduğun alan adının dns bilgilerini ns1.clouds.com.tr ve ns2.clouds.com.tr olarak güncellemen.

Alan adına özel seçmiş olduğun lisans özelliklerine bağlı olarak e-posta kullanım hakkın da mevcut. Örnek: info @ alanadin.com

3- Ücretsiz barındırma

Web sitene istediğin kadar sayfa açabilir, sayfalarına istediğin kadar görsel ekleyebilirsin. Clouds Web'de sınır yok.

Clouds Web sitenin kullandığı trafik ya da sitene eklediğin görsellerden ötürü sana ek fatura çıkartmaz.

Üstelik web siteni Türkiye'de, en hızlı çalışabilecek ortamlarda barındırır.

4- Eşsiz teknik destek ve yardım

Clouds Web kullanıcılarına lisans alımı öncesi, web sitelerini hazırlarken, güncellerken; kısaca her aşamada ücretsiz teknik destek ve bilgilendirme sunulmaktadır.

Kullanıcılar ihtiyaç duydukları her an destek talep edebilir, bu taleplerini telefon, canlı destek veya e-posta ile iletebilirler.

5- Tüm güncellemelerden ücretsiz yararlanma

Clouds Web sürekli gelişir. Yapılan yenilikler ve güncellemelerden tüm kullanıcılara eş zamanlı olarak yansıtılır ve hemen yararlanabilirler.

Yenilenen teknolojiye paralel bir şekilde Clouds Web ile oluşturulan siteler de kendisini otomatik günceller ve geliştirir.

6- 5 Yıl sabit fiyat garantisi

Clouds Web yıllık lisans ücreti, lisans alımı esnanında ödenen ücret ne ise aynı şekilde Türk lirası olarak geçerli ve 5 yıl boyunca sabittir.

17.05.2015

Yorumlar
Yorumlar ile ilgili tüm sorumluluk yorum yazan kişiye/hesaba aittir.
Yorumlar ile ilgili Clouds Web hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir ve istediği yorumu bilgilendirme yapmadan. kaldırma hakkına sahiptir.
Clouds Web Blog'a Dön