Clouds Web ile Siteni Oluşturman için 12 Neden

Adını çok duydum, onun altyapısını kullanan web sitelerine sık sık rastlıyorum ama hala "Clouds Web'i neden tercih etmeliyim" diyorsan, işini kolaylaştırmak adına Clouds Web ile web sitesi oluşturmanın faydalarını senin için derledik.

Clouds Web ile Siteni Oluşturman için 12 Neden

1- Mobil Uyumlu, HTML5

Clouds Web ile hazırladığın web sitesi, tüm mobil cihazlar ve masaüstü bilgisayarlar ile uyumludur. Responsive (Duyarlı) tasarım özelliği ile web siten her yerde, herkese yakın.

2- Arama Motoru Dostu

Siten arama motorlarında başarıyı yakalayacaktır, Clouds Web sana url-rewriting, otomatik sitemap (XML) ve mobil uyum gibi son teknoloji SEO olanakları sağlamaktadır.

3- Sitende İstediğin Alan Adını Kullan

Clouds Web ile oluşturacağın web sitesinde istediğin alan adını kullanabilirsin, herhangi bir kısıtlama yok. İster daha önceden sahibi olduğun bir alan adını kullan, istersen de lisans alırken kullanmak istediğin alan adını ücretsiz kaydet. Tercih tamamen sana kalmış.

4- Kolay ve Her Yerden Yönetim

Siteni yönetmek için hiçbir bilgiye sahip olmana gerek yok, sadece bilgisayarı açıp, kapatabiliyorsan bu iş tamamdır :) Üstelik telefonun ve tabletinden de yönetebilirsin. Ayrıca takıldığın yerlerde destek ekibimizden her zaman yardım alabilirsin.

5- Esnek Tasarım Seçenekleri

Clouds Web ile sitenin tasarımı senin elinde. Hazır arka planlardan, renklerden, font stillerinden istediğini seç, siteni yayınla. Sıkıldığın zaman seçimlerini değiştirebilirsin.

6- Sınırsız Kategori, Sayfa Oluştur

Clouds Web'de kategori ve sayfa sınırı yok! Web sitende istediğin kadar kategori aç, altına da istediğin kadar sayfa oluştur, sınırın yok!

Clouds Web ile Siteni Oluşturman için 12 Neden

7- Bulut Tabanlı, Sınırsız Alan ve Trafik

Clouds Web bulut tabanlı bir sistemdir, kullanıcılar tüm güncellemelerden mevcut planları dahilinde anında faydalanırlar. Ayrıca sayfalarına istediğin kadar resim, görsel ekleyebilirsin, herhangi bir sınır yok. Aylık trafik/bandwith derdin yok.

8- Sürekli Gelişen Altyapı

Clouds Web sürekli gelişir ve bulut tabanlı sistemi sayesinde yenilik ve gelişmelerden tüm kullanıcılar eş zamanlı yararlanır.

9- Her Zaman Teknik Destek

Clouds Web kullanıcıları her zaman telefon, canlı destek veya e-posta üzerinden yardım talebinde bulunabilir ve destek alabilir.

10- %100 Yerli Altyapı

Clouds Web %100 yerli bir yazılım ve tamamen Türkçe altyapıya sahiptir. Ayrıca sisteme hayat veren tüm sunucular Türkiye lokasyonludur.

11- Bütçe Dostu, Sabit Fiyat Garantisi

Clouds Web paketleri muadillerine kıyasla çok uygun fiyata sahiptir. Üstelik, lisans ücretin tam 5 sene boyunca aynıdır, kötü sürprizle karşılaşmazsın. Zaten Clouds Web'in çıkış amacı, herkesin kolayca ve bütçesini zorlamadan bir web sitesi sahibi olmasıdır.

12- Çok Özel Avantajlar

Eğer bir alan adın yoksa Clouds Web, lisans satın alırken sana ücretsiz olarak bir alan adı tahsis eder. Düşünsene; hem web sitende istediğin alan adını kullanacaksın, hem de alan adı için ücret ödemeyeceksin. Muhteşem değil mi?

Clouds Web ile hemen sitenizi açın

19.03.2015
Yorumlar
Yorumlar ile ilgili tüm sorumluluk yorum yazan kişiye/hesaba aittir.
Yorumlar ile ilgili Clouds Web hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir ve istediği yorumu bilgilendirme yapmadan. kaldırma hakkına sahiptir.
Clouds Web Blog'a Dön