Web Siten Her Cihazda Kusursuz Görüntülensin

Web sitelerinin ziyaretçiler tarafından kusursuz görüntülenebilmesi için bilgisayarlar ve mobil cihazlarla uyumlu, responsive (duyarlı), HTML5 tasarım altyapısına sahip olması gereklidir.

Responsive tasarım altyapısı ile oluşturulan siteler, hiçbir tasarımsal özelliğini kaybetmeden, ekran ölçülerine göre otomatik tasarım öğe optimizasyonu gerçekleştirerek mobil cihazlarda da ideal görünüm sağlayabilmektedirler.

Web Siten Her Cihazda Kusursuz Görüntülensin

Web sitesi sahibi olmanın amacı kitlelere ulaşmak ve bilgi sunmak olduğuna göre, web sitenden daha fazla verim almak için ziyaretçiler web siteni kusursuz şekilde görüntüleyebilmeli ve kolayca kullanabilmelidir.

Web siteni ziyaret eden kişilerin istediği bilgiye hemen erişebilmesi, seninle kolayca iletişime geçebilmesi dönüşüm oranlarını arttıracaktır.

Günümüzde, mobil cihazlar üzerinden internet kullanımı çığ gibi büyümektedir. Yakın gelecekte, kullanıcıların birincil önceliğinin mobil kullanım olacağına kesin gözüyle bakılmaktadır. Bu yüzden web sitenin mobil cihazlara uyumlu olması içinde bulunduğumuz mobil çağda daha da önem kazanmaktadır.

Clouds Web ile açılan tüm siteler HTML5, responsive tasarım altyapısına sahiptir, bilgisayarlar ve mobil cihazlarda kusursuz görüntülenmektedir.

16.01.2014
Yorumlar
Yorumlar ile ilgili tüm sorumluluk yorum yazan kişiye/hesaba aittir.
Yorumlar ile ilgili Clouds Web hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir ve istediği yorumu bilgilendirme yapmadan. kaldırma hakkına sahiptir.
Clouds Web Blog'a Dön