Clouds Vip ile Web Siten Son Teknoloji

Mobil Uyumlu, Kullanıcı Dostu Web Sitesi

Mobil Uyumlu, Kullanıcı Dostu Web Sitesi

Clouds Web altyapısı ile hazırlanan tüm web siteler, HTML5'dir ve bütün mobil cihazlar ve masaüstü bilgisayarlar ile uyumludur. Web siten her zaman her yerde tüm kullanıcılarına duyarlıdır.

Dilediğin Kadar Kategori ve Sayfa Aç

Dilediğin Kadar Kategori ve Sayfa Aç

Bulut tabanlı Clouds Web ile sayfa ve kategori sınırını ortadan kaldırdık, sitene ihtiyaç duyduğun kadar kategorilerini açarak istediğin kadar sayfa ekleyebilirsin.

Web Siten Arama Motorlar ile İyi Anlaşır

Web Siten Arama Motorlar ile İyi Anlaşı

Çünkü web siten, Arama Motoru Dostu SEO altyapısı ile aramalarda seni başarılı bir sıralamaya taşıyacak url-rewriting, otomatik sitemap (XML) ve mobil uyum vb... teknolojilerini otomatik sunar.

Web Siteni Her Yerden Kolayca Yönet

Web Siteni Her Yerden Kolayca Yönet

Web siteni dilediğin yerden, istediğin cihaz ile ihtiyaç duyduğun her zaman yönetebilirsin. Clouds Web Yönetim Paneli sana hem kolayca hem de hızlı bir şekilde yönetim yapabilmeni sağlar.

Sınırsız Alan ve Trafik

Sınırsız Alan ve Trafik

Bulut tabanlı Clouds Web ile alan kullanım ve aylık trafik derdin yok, sen istediğin kadar resim yükle, web siten istediği gibi trafik yapsın hiç düşünme, Clouds Web Ailesi sana tam destek :)

Sen Sadece Alan Adını Seç

Sen Sadece Alan Adını Seç

Web siten sadece sana özel olsun, kendi istediğin alan adın ile web siteni kullanabilirsin. .com, .com.tr, .net vb... sahip olduğun tüm uzantılı domainlerle siten çalışır, kendi alan adın yoksa da .com alan adın bizden sana hediye.

İstediğin E-Posta Adresini Kullan

İstediğin E-Posta Adresini Kullan

Clouds Web ile kullanmakta olduğun alan adın ile istediğin kadar e-posta açabilir ve kullanabilirsin. İster kedine ister çalışanlara ismiyle ister firma bilgilerinle e-mail açabilirsin ;)

Sürekli Gelişen %100 Yerli Altyapı

Sürekli Gelişen %100 Yerli Altyapı

Clouds Web, teknolojiyi yakından takip eder ve sürekli kendini geliştirir, bulut tabanlı altyapısı sayesinde de eski yeni tüm kullanıcılar yeniliklerden aynı anda yararlanabilir.

Teknik Destek Bizden

Teknik Destek Bizden Keyfini Çıkarmak Senden

Bizler için müşterilerimiz çok değerlidir, bunu bilir, buna göre destek veririz. Müşterilerimiz ister telefon ister canlı destek isterse de e-posta üzerinden bizimle irtibata geçer, biz de en kısa sürede, en uygun çözümü sunarız.