Hazır Web Sitesi

Web Siten 5 Dakikada Hazır

Beklemek yok, Clouds Web ile hemen web siteni açabilirsin
Hiçbir Teknik Bilgiye Gerek Yok, Çok Kolay

Özellikler

HTML5 Responsive
Mobil Uyumlu

Clouds hazır web sitesi altyapısıyla tüm mobil cihazlar ve masaüstü bilgisayarlar ile uyumludur. Responsive (Duyarlı) tasarım özelliği ile siten mobil uyumlu ve herkese yakın.

Clouds Hazır Web Sitesi Sana Esnek Tasarım Seçenekleri Sunar
Esnek Tasarım Seçenekleri

Sitenin tasarımı senin elinde. Hazır arka planlardan, renklerden, font stillerinden istediğini seç, siteni yayınla. Sıkıldığın zaman seçimlerini değiştirebilirsin.

Clouds Hazır Site Arama Motoru Dostudur
Arama Motoru Dostu

Siten arama motorlarında başarıyı yakalayacaktır, Clouds hazır web sitesi sana url-rewriting, otomatik sitemap (XML), SSL sertifikası ve mobil uyum gibi son teknoloji SEO olanakları sağlamaktadır.

Banner Yönetimi
Ana Sayfa Banner Yönetimi

İstersen kendi hazırladığın bannerları yükle, istersen yüzlerce fotoğraf bulunan havuzdan sana uygun olan bannerları seç ve ana sayfana uygula.

Clouds Hazır Web Sitesi ile Sınırsız Kategori, Sayfa Oluşturabilirsin
Sınırsız Kategori, Sayfa Oluştur

Kategori ve sayfa sınırı yok! Siten için istediğin kadar kategori aç, altına da istediğin kadar sayfa oluştur, Clouds hazır web sitesi 'nde sınırın yok! *Medium, Large ve X Large paketlerde geçerli.

Kolay Yönetim
Kolay ve Her Yerden Yönetim

Siteni yönetmek için hiçbir bilgiye sahip olmana gerek yok, sadece bilgisayarı açıp, kapayabiliyorsan bu iş tamamdır :) Üstelik telefonun ve tabletinden de yönetebilirsin. Ayrıca takıldığın yerlerde destek ekibimizden her zaman yardım alabilirsin.

Hazır web sitesi içinde olması gereken tüm özellikler Clouds Web'te.

Eşsiz Teknik Destek

Her zaman yanındayız; siteni hazırlarken telefon ve e-posta ile yardım alabilirsin.
Web Siteni Her Yerden Yönet

Clouds Web hazır web sitesi ile sitenin tüm detaylarını internet olan her yerde ve tüm cihazlardan kolayca yönetebilirsin.

.Com alan adı kayıt edebilirsin

Bir Alan Adın Yoksa, Clouds Web ile .com alan adını kayıt edebilirsin!

%100 Yerli Hazır Web Sitesi

Tamamen yerli kaynaklar kullanılan Clouds Hazır Web Sitesi ile firmalar, kurumlar, bireyler kısaca isteyen herkes kolayca web sitesi açabilir.