Clouds Web ile Oluşturulan Sitelerden Bazılarını Senin İçin İnceledik

Clouds Hazır Web Sitesi ile web sitesi oluşturmak çok kolay. Clouds Web ile kimseye ihtiyacın olmadan ve teknik bilgiye sahip olmadan istediğin gibi bir web sitesi üretmen mümkün. Clouds Web tüm işletme, sektör ve bireyler için uygundur. Kategori sınırlandırması yoktur ve isteyen herkes kullanabilir.

6 yıldır servis sunan Clouds Web'in binlerce kullanıcısı mevcut ve her geçen gün bu sayı artmakta. Bu yazımızda Clouds Web ile farklı kategorilerden oluşturulmuş web sitelerini inceliyoruz.

Naturelka / Gıda

Yaklaşık 6 yıldır Clouds Web servisini kullanan Naturelka.com glutensiz un ve meyve-sebze tozları üretmektedir. Sade ve ürün resimleri ile öne çıkan sitede firmaya ait tüm ürünlerin detaylarını ve görsellerini bulmak mümkün.

Naturelka.com

Naturelka.com

No 19 Hotel / Turizm

Uzun yıllardır Clouds Web altyapısı kullanan Ankara'nın önde gelen otellerinden No 19 Hotel'in sitesi sadeliği ve şıklığıyla göze çarpmakta. Otelin web sitesinde otelin sunduğu konaklama ve organizasyon detaylarını görüntülemek mümkün.

Naturelka.com

No19hotel.com

On Eksi Bir / Grafik

Grafik, logo tasarım hizmeti veren Mustafa Çetin'e ait web sitesi. Web sitesinde grafikere ait hizmetleri, çalışma ve örneklere ulaşabilirsin.

Oneksibir.com

Oneksibir.com

Endiko / Mühendislik

Mühendislik firmasının hizmetlerini ve projelerini sergilediği web sitesinde görsel bir arkaplan kullanılmış ve ana sayfa slider alanında firmanın projelerine ait görseller gösterilmiş. Görsel yönü ile dikkat çekici ve şık duran bu web sitesinde firmanın faaliyetlerini ve projelerini görüntülemek mümkün.

endiko.com.tr

Endiko.com.tr

l4all.co.uk / Eğitim

İngiltere merkezli eğitim firmasına ait web sitesi, sade ve şık görünümü ve netliği ile dikkat çekmekte.

l4all.co.uk

l4all.co.uk

Mehmet Tekin / Fotoğraf

Profesyonel fotoğrafçı Mehmet Tekin'e ait harika fotoğrafların bulunduğu web site de yıllardır Clouds Web altyapısı kullanmakta. İlgili web sitesinde fotoğrafçıya ait çalışmaları ve çalışma alanlarını görüntülemek mümkün.

mehmettekinphotography.com

mehmettekinphotography.com

Ergin Matbaacılık / Matbaa

İstanbul'da hizmet veren matbaa uzun yıllardır Clouds Web kullanmakta. Sadece ve net görüntüsüyle dikkat çeken web sitesinde matbaaya ait hizmet ve çalışmaları görüntülemek mümkün.

erginmatbaacilik.com

erginmatbaacilik.com

Sen de Clouds Web ile web siteni oluşturmak istersen, sana uygun web sitesi paketini seçip hemen bir web sitesi sahibi olabilirsin.

İnci Yurt / Eğitim

Ankara'da bulunan özel kız öğrenci yurdunun web sitesi. Yurdun internet sitesinde yurda ait görüntüler ve imkanlar sunulmuş.

inciyurt.com

inciyurt.com

AKM Kimya / Üretim

Ankara'da bulunan AKM Kimya'nın web sitesi de uzun yıllardır Clouds Web altyapısı kullanmaktadır. Firmanın ürettiği ürünler ve verdiği hizmetler ilgili web sitesinde bulunmaktadır.

akmkimya.com

akmkimya.com

İki Sütun Sigorta / Sigorta

Sigorta hizmetleri veren firmaya ait web sitesi geniş ekran tasarım yapısı ve dikkat çekici görsel kullanımı ile öne çıkmakta. Web sitesinde firmaya ait sigorta hizmetleri görüntülenebilmekte ve online teklif alınabilmektedir.

ikisutunsigorta.com.tr

ikisutunsigorta.com.tr

Bu video içeriğimiz ilgini çekebilir: Clouds Web ile Siteni Dakikalar İçerisinde Yayına Hazır Hale Getir

Farklı kategorilerden örneklerle Clouds Web ile oluşturulmuş bazı web sitelerini bu yazımızda sunmaya çalıştık. Önceden de söylediğimiz gibi Clouds Web ile web sitesi oluşturmak çok kolay. Teknik bilgi, kodlama bilgisi gerekmeden web siteni hızlıca yayınlayabilirsin. Üstelik Clouds Web teknik destek ekibi de her zaman yanında. Takıldığın konularda istediğin her zaman bize ulaşabilir ve destek alabilirsin.

28/03/2020

İlgini Çekebilir:

02/05/2020
Alan adını seçmeye karar verdiğinizde karşınıza sonsuz seçenek çıkacaktır. Doğru alan adını seçebilmenizi için kendinize bazı sorular sormanız gerekmektedir. Alan Adınızı Bir Marka Adı Olarak Düşündünüz mü? Bu duru... Devamı
20/04/2020
Web Sitesi Açmanız için 7 Teşvik Edici Neden Büyük Kitlelere Ulaşmak Öncelikle "Neden bir web sitesi açmalıyım?" diyorsanız bu sorunun en kısa cevabı, web sitelerinin kişi ya da kurumların kolaylıkla büyük kitleler... Devamı
09/04/2020
Günümüzde artık tüm sektörlerde işler online olarak yürümeye başladı. Eskiden beri bunun altyapısı sağlanmakta idi; ancak yıllar içerisinde gelişen teknoloji, yeni neslin dijital kullanım alışkanlıkları ve zaman içerisin... Devamı
07/04/2020
Bir web sitesi sahibi olmak istiyor; ancak nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız; siteyi yaptırmakla iş bitmiyor, nasıl kendimi ve ürünlerimi uygun şekilde anlatacağım diyorsanız bu yazımız sizlere fikir verebilir. ... Devamı
05/04/2020
Tarihte belki de 100 yılda bir denk gelebilecek bir olaya şahit olduk ve adeta tarihe tanıklık ediyoruz. Şu zor günlerde evde kalarak hem kendimizin; hem de çevremizin sağlığını korumak için elimizden geleni yapıyoruz. ... Devamı
25/03/2020
Google Ads eski adı ile Adwords, Google'ın sunduğu ücretli reklam platformuna verilen isimdir. Günümüzde hemen her işletmenin kullandığı Google reklamları önemini ve etkisini her geçen gün arttırmaktadır. Peki sen de bu... Devamı