Clouds Hazır Site Özellikleri

Bir Web sitesinde olması gereken tüm özellikler Clouds Web'te !

Son teknolojileri barındıran hazır web sitesi uygulaması Clouds Web %100 yerli bir yazılımdır ve Türkçe altyapıya sahiptir.
Responsive Hazır Web Sitesi

HTML5 & Responsive Hazır Web Sitesi

Clouds Hazır Web Sitesi ile hazırladığın web sitesi, tüm mobil cihazlar ve masaüstü bilgisayarlar ile uyumludur. Responsive (Duyarlı) tasarım özelliği ile web siten her yerde, herkese yakın.
HTML5 & Responsive Web Sitesi

Esnek Hazır Web Sitesi

Esnek Tasarım

Clouds Hazır Web Sitesi ile sitenin tasarımı senin elinde. Hazır arka planlardan, renklerden, font stillerinden istediğini seç, siteni yayınla. Sıkıldığın zaman seçimlerini değiştirebilirsin.
Esnek Tasarım Web Sitesi

Hazır Web Sitesi Banner Yönetimi

Banner Yönetimi

İstersen kendi hazırladığın bannerları yükle, istersen yüzlerce fotoğraf bulunan havuzdan sana uygun olan bannerları seç ve ana sayfana uygula.
Banner Yönetimli Ana Sayfa

Sınırsız Sayfa Oluşturabileceğin Hazır Web Sitesi

Sınırsız Kategori, Sayfa Oluştur

Clouds Web'de kategori ve sayfa sınırı yok! Web Sitene istediğin kadar kategori aç, altına da istediğin kadar sayfa oluştur, sınırın yok!
Sınırsız Kategori ve Sayfalı Web Sitesi

Kolay Yönetimli Hazır Web Sitesi

Kolay Yönetim

Siteni yönetmek için hiçbir bilgiye sahip olmana gerek yok, sadece bilgisayarı açıp, kapayabiliyorsan bu iş tamamdır :) Üstelik telefonun ve tabletinden de yönetebilirsin. Ayrıca takıldığın yerlerde destek ekibimizden her zaman yardım alabilirsin.
Kolay Yönetimli Web Sitesi

Arama Motoru Dostu Hazır Web Sitesi

Arama Motoru Dostu SEO

Siten arama motorlarında başarıyı yakalayacaktır, Clouds sana url-rewriting, otomatik sitemap (XML) ve mobil uyum gibi son teknoloji SEO olanakları sağlamaktadır.
Arama Motoru Dostu Web Sitesi

Bulut Tabanlı Hazır Web Sitesi

Bulut Tabanlı, Sınırsız Alan ve Trafik

Clouds Web bulut tabanlı bir sistemdir, kullanıcılar tüm güncellemelerden mevcut planları dahilinde anında faydalanırlar. Ayrıca sayfalarına istediğin kadar resim, görsel ekleyebilirsin,her hangi bir sınır yok. Aylık trafik/bandwith derdi yok.
Bulut Tabanlı, Sınırsız Alan ve Trafikli Web Sitesi

Her Zaman Teknik Destek

Her Zaman Teknik Destek

Clouds Web kullanıcıları her daim yardım ve teknik destek (Telefon, canlı destek veya e-posta üzerinden) talebi alabilirler.
Teknik Destek Alabileceğin Web Sitesi

Kendi Alan Adınla Kullanabileceğin Hazır Web Sitesi

Kendi Alan Adınla Kullan

Kendine ait .com, .net, .com.tr vb. istediğin alan adı ile Clouds Web'i kullanabilirsin. Eğer bir alan adın yok ise, Clouds Web lisansı alırken .com uzantılı bir adet alan adını ücretsiz kayıt edebilirsin.
Kendine Ait Alan Adınla Web Siteni Açabilirsin

%100 Yerli Hazır Web Sitesi

%100 Yerli Altyapı

Clouds Web %100 yerli bir yazılım ve tamamıyla Türkçe bir altyapıya sahiptir. Ayrıca kullandığı tüm sunucular da Türkiye lokasyonludur.
%100 Yerli Altapılı Web Sitesi

Sürekli Gelişen Hazır Web Sitesi

Sürekli Gelişen

Clouds Web sürekli gelişir ve bulut tabanlı sistemi sayesinde yenilik ve gelişmelerden tüm kullanıcılar eş zamanlı yararlanır.
Sürekli Gelişen Web Sitesi

Alan Adına Özel E-postalar

Alan Adına Özel E-postalar

Clouds Web sana alan adınla kullanman için istediğin kadar e-posta kullanım hakkı vermektedir.
Alan Adınıza Ait E-postalar

Günümüzde web sitesi artık bir ihtiyaç haline gelmiş, işletme, kurum ve kişiler için oldukça önemli bir iletişim mecrası olmuştur.

Clouds Web'in amacı web sitesi ihtiyacı olan herkesi, kolay bir şekilde, hızlıca ve ekonomik çözümler ile bir web sitesi sunmaktır. Clouds Web hazır web sitesi ile, tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek, yeni ziyaretçiler edinecek ve hiç bir teknik detay ve sorunla boğuşmayacaksın. Ayrıca trafik ve sayfa sınırın olmadığı için de ek fatura, ek maliyetler ile karşılaşmayacaksın.

Bulut tabanlı sistemi, HTML5 ve responsive yapısı ile web siteni oluşturabilir ve istediğin zaman, istediğin yerden yönetebilirsin. İhtiyaç duyduğun her an destek ekibimizden yardım alabilir, tüm sorularını iletebilirsin.