Clouds Hazır Web Sitesi

Clouds Web bir İnajans markası ve yazılımıdır

Clouds Web Nedir?

Clouds Web, İnajans'ın "Herkesin Web Sitesi Olsun Projesi" kapsamında geliştirdiği ve web sitelerinin kullanıcıları tarafından oluşturulduğu bulut tabanlı bir hazır web sitesi sistemidir. İnajans'ın sunduğu Clouds Web ile basit bir şekilde 5 dakikada web siteleri hazırlanabilir ve kolayca yönetilebilir.

Hazır Web Sitesi Denildiğinde Clouds Web!

+1000 web sitesi barındıran Clouds Web başka hiçbir ekstraya gerek kalmadan tam istediğin gibi bir web sitesini oluşturmanı sağlar. Barındırma (Hosting) - Alan adı (Domain) - SSL Sertifikası gibi birçok temek özelliği içerisinde barındırır. 2005 yılından beri web siteleri üretiyoruz, 2014 yılından bugüne de Clouds Web var... İşimizi iyi biliyor ve senin maksimum yarar sağlaman için üretiyoruz.

1 Dakikada Hazır Site!

Clouds Hazır Web Sitesi lisansı alındığı anda web sitesi ön tanımlı tasarım ve sayfa içerikleri ile hemen yayında olur. Sonrasında web siten üzerinden istediğin değişiklikleri ve eklemeleri yapabilirsin. Tekrar belirtelim, Clouds Web'de sayfa ya da görsel sınırı yok. Ne istiyorsan ekleyebilirsin.

Harika Tasarım Şablonları

Hergün yenileri eklenen mobil uyumlu, görsel yönü yüksek tasarım şablonlarından istediğin seçip kullanmakta özgürsün. Hatta istediğin zaman tek bir tıklama ile de şablonunu değiştirebilirsin.

15 Yıldır Ödün Vermediğimiz Eşsiz Teknik Destek Ekibimiz

Clouds Web kullanıcıları istedikleri her zaman telefon ya da posta ile teknik destek ve yardım alabilirler. Hatta vakti olmayan kullanıcılarımız içerik ve görsellerini bize iletirler ise biz bunları onlar adına sisteme gireriz. Sadece ilk aşamada değil, web siten Clouds Web bünyesinde olduğu sürece eşsiz teknik destek alabilirsin. Sen işine odaklanırken yardıma ihtiyacın olduğu konularda çözüm bizden!

Ana Sayfanı İstediğin Gibi Özelleştir

Slider oluştur, istediğin içeriği ana sayfana çek, scroll özelliği ile ana sayfan üzerinden web siteni ziyaretçilerine gezdir.

Clouds Hazır Web Sitesi

%100 Yerli Hazır Site Yazılımı

Clouds Web tamamen İnajans'ın kendi öz kaynakları ile geliştirilmiş ve %100 bir Türk yazılımıdır. Bu yüzden karşınızda her daim sizinle aynı dili konuşan, sizi anlayan bir kişi bulursunuz. Ve tüm sorularınız tam cevap bulana kadar kesintisiz teknik destek alabilirsiniz. Clouds Web bünyesinde bulunan bütün web siteleri Türkiye merkezli yüksek kapasiteli sunucularımızda barınırlar. Barındırma anlamında da alan ve trafik sınırı yoktur. Otomatik yedekleme sistemimiz ile de tüm verileriniz gün içerisinde sıklıkla yedeklenir.

SEO Dostu Hazır Web Sitesi = Clouds Web

Clouds Web tamamen SEO dostu bir altyapıya sahiptir. Mobil uyumlu tasarım şablonları, otomatik oluşan ve güncellenen site haritası (sitemap.xml), favicon oluşturabilme, kendiliğinden gelen SSL sertifikası, otomatik akıllı url gibi özellikleriyle tamamen SEO uyumludur.

Clouds Hazır Web Sitesi

Kendi Kendine, Kimseye İhtiyacın Olmadan Bir Web Sitesi Kurmak Çok Kolay

Clouds Web ile isteyen herkes, birey ya da işletme, her kategoriye uygun bir web sitesini kolayca oluşturabilir. Clouds Web ile web sitesi oluşturmak için herhangi bir teknik bilgi gerekmez. Clouds Web web siteni oluşturman ve içeriklerini yönetmen için sana anlaşılır ve kullanması çok kolay olan bir yönetici paneli sunar.

Hazır Web Sitesi Paketlerini İncele

İstediğin bir e-ticaret sitesi ise Clouds Eticaret Var!

Ek olarak kolayca e-ticaret sitesi açmayı sağlayan Clouds Hazır Eticaret sistemimizi de inceleyebilirsin.

Soruların mı Var? Hemen Bize Ulaş

İstersen Clouds Hazır Web Sitesini 3 Gün Ücretsiz Deneyebilirsin

İnajans Hakkında?

İNAJANS, 2005 yılından günümüze bilişim alanında faaliyet gösteren bir yazılım şirketidir. Halen binlerce kurumsal müşterisine eticaret alanlarında yazılım üretme, geliştirme ve destek servisi vermektedir.

İnajans olarak sürdürdüğümüz bazı güncel çalışmalar ve detayları:

in/ajans