Sıkça Sorulan Sorular

Ayrıca Hosting İhtiyacım Var mı?
Hayır, Clouds Web'i kullanman durumunda, tamamı Türkiye'de bulunan sunucularımızdan hosting hizmeti de alacaksın. Ayrıca sana trafik (bandwidth) sınırı da koymuyoruz. Web sitene istediğin kadar sayfa ve görsel ekleyebileceğin alanı da sağlıyoruz.
Kendi Alan Adımı Kullanabilir miyim?
Tabii ki, mevcut bir alan adın varsa yapman gereken tek şey, alan adının dns bilgilerini: ns1.clouds.com.tr ve ns2.clouds.com.tr adreslerine yönlendirmen.
Alan Adım Yok, Ne Yapabilirim?
Alan adın yoksa Clouds Web lisansıyla birlikte .com uzantılı alan adı kayıt edebilirsin.
Kendime Ait E-posta Hesabım Olacak mı?
Elbette, tamamen sana özel seçtiğin plan dahilinde e-posta hesabı hakkın var. Örnek: adsoyad@alanadin.com.
Hosting Özellikleri Nelerdir?
Web site dosyaların için sınırsız alan, alan adına ait e-postalar (Her biri için 500MB E-posta veri alanı) ve site trafiği için sınırsız bandwidth hakkın mevcuttur.
Sunucularınız Güvenli mi?
Kesinlikle, Türkiye merkezli sunucularımızda üst düzey güvenlik önlemleri mevcuttur.
Web Sitem Ne Zaman Aktif Olur?
Hemen! Lisans alımını tamamladığın an web siten kurulur ve yayına hazır hale gelir. Yönetici bilgileri ve diğer detaylar da e-posta adresine ulaşır.
Takip Eden Yıllarda Lisans Ücreti Ne Kadar Olacak?
Lisans alımlarındaki ücret, 3 takip eden dönem süresince TL üzerinden sabitlenir. Lisans alımında ödediğin yıllık ücret ne ise, takip eden 3 yıl da aynı ücreti ödersin.
Teknik Destek Veriyor musunuz?
Elbette; hem de bu konuda çok iddialıyız :) Telefon, e-posta ve canlı destek hattımız üzerinden sana yardımcı olmak için bekleyen bir ekibimiz var.
Yeniliklerden Tüm Kullanıcılar Yararlanabiliyor mu?
Evet, tüm Clouds Web kullanıcıları mevcut planları dahilinde bütün güncelleme ve yeni özelliklerden ücretsiz olarak eş zamanlı şekilde yararlanabilmektedir.
Kurulum Ücreti Var mı?
Hayır. Web siten için herhangi bir ekstra kurulum ücreti bulunmamaktadır.
Clouds Web Satın Almak İçin Ödeme Seçenekleri Nelerdir?
Ödeme işlemini tüm banka kredi kartları ile internet üzerinden güvenli bir şekilde yapabilirsin. Havale/Eft ile ödeme yapmak için lütfen bize ulaş.